MAPA POLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY

Florbalový turnaj

Dne 11. 1. 2006 jsem se zúčastnili florbalového turnaje, který se konal na Obchodní akademii v Šenově u Nového Jičína. Na zápas jsme se přihlásili doslova a do písmene ze dne na den. Nebyla nám totiž doručeny propozice s přihláškou. O turnaji jsem se dověděli od studentů den před konáním turnaje. Naštěstí pan učitel TV z Obchodní akademie byl vstřícný a ještě nás do turnaje přihlásil.

Sestavení týmu bylo tedy velice rychlé. Navíc nebyl čas na přípravu a tak studenti, kteří se turnaje účastnili spolu nikdy nehráli.


Samotný turnaj jsme začali proti silným silnému soupeři, který nakonec vyhrál celý turnaj, prohrou. Bylo to i díky brankáři, který není florbalovým brankářem. Na další zápasy jsme jej vyměnily a kluci se začali sehrávat a začali jsme i my být silným soupeřem pro ostatním. O postup studenti hráli dobře. Připsali si na konto 3 výhry a dvě prohry. Bohužel prvotní zaváhání nás připravilo o postup do okresního kola, bylo to jen o jedno místo. Snad se nám to povede příští rok. Mgr. Kateřina Neklová

Diskusní fórum čtenářů

(prozatím žádný názor)
Zveřejněno 05.04.2006 v 08:16 hodin
Kontakt na webmastera osoblazsko@infosystem.cz

Copyright 1998-2022 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule