MAPA POLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY

Veletrh "STYL KABO"

Každoročně se naši studenti účastní významného mezinárodního veletrhu v Brně "STYL KABO". Veletrh se uskutečnil ve dnech 14. - 16. 2. 2006 a byl zaměřen na módu, textilie, obuv a kožené zboží.

Rovněž byl obohacen o nabídku bižutérie, která byla umístěna v pavilonu B, o zahraniční a tuzemské firmy, které v oboru podnikají o fóra trendů a designu, a také o specializované semináře a konference.

Módní přehlídky, které probíhaly v průběhu dne, se uskutečnily v pavilonu A2 "přehlídka kolekcí prádla a módní přehlídka trendů v prádle", pavilonu G2 "módní přehlídky kolekcí oděvů a obuvi". Dvě nejprestižnější soutěžní přehlídky, které se uskutečnily v pavilonu G2 "TOP STYL DESIGNER", kde předváděli své kolekce např. Fišárková ,Kvasnicová ze Slovenska, Matušínská, Szajko, Mihálkovics z Maďarska atd. a "GREEN DESING" - soutěž mladých návrhářů z českých a slovenských středních škol, byly co do počtu návštěvníků nejžádanější a nejnavštěvovanější.

Také naši studenti po shlédnutí těchto přehlídek, jak se sami vyjádřili, načerpali mnoho zajímavých podnětů a námětů pro svou budoucí návrhářskou tvorbu. Unaveni z celodenních zážitků, ale zároveň spokojeni nastupovali studenti třídy O3.A a O2.A se svými vyučujícími, paní Michaelou Kopřivovou a Bc. Evu Svobodovou do autobusu těšící se na další ročník mezinárodního veletrhu v Brně.

Bc. Eva Svobodová

Diskusní fórum čtenářů

(prozatím žádný názor)
Zveřejněno 23.02.2006 v 08:18 hodin
Kontakt na webmastera osoblazsko@infosystem.cz

Copyright 1998-2022 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule