MAPA POLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY

TV MIKROREGIONY Sedlnice [ TV nebo video studio ]

Kulturní a informační centrum SNĚŽENKA Sedlnice
Moderátorské pracoviště
Televizní studio je součást Kulturního centra SNĚŽENKA Sedlnice.

Televizní studio TV MIKROREGIONY je vybaveno digitální profesionální technikou, střihovými počítači a kvalitní zvukovou digitální režií.
Svým klientům nabízí širokou paletu služeb v oblasti televizní produkce, tiskové produkce, včetně komplexního zpracování propagační a reklamní strategie a vedení mediální kampaně. Program studia je dále zaměřen na výrobu propagačních a reklamních filmů, televizních reklam, dokumentů a reportáží.

TELEVIZNÍ STUDIO MIKROREGIONY v Sedlnicích
je součástí Kulturního a informačního centra Sněženka. Jeho cílem je sdružovat svou činností obce regionu formou mediální propagace a video archivace z činnosti obcí. Vyrábí proto pravidelné zpravodajské pořady formou Video kroniky pro obce novojičínského regionu, které vlastní kabelové televizní rozvody. Tyto obce jsou součástí televizního společenství TV Mikroregiony. Studio vyrábí záznamy z různých akcí pro podniky, státní instituce či soukromé osoby.

Dále se TV studio zabývá výrobou multimediálních nosičů ve formátech CD-Rom, DV, DVD.

Na základě požadavků zákazníka vyrábí reklamní spoty, dokumenty a video klipy.

Studio je propojeno On-line s víceúčelovým sálem kulturního domu. Proto je možno stáčet akce konané na sále a okamžitě záznam expedovat v kvalitě VHS či DV CAM. Po nezbytné několika hodinové úpravě si může zákazník odnést natočený materiál i v různých datových mutacích. Zvláště vhodné je tento systém pro nahrávání živých koncertů či klipů a to On -line až na 4 kamery umístěny na sále.

Upozornění pro hudební soubory: Kvalitní zvuk (audio) je však nutno mít předem nahrán v audio studiích, protože sál není zabezpečen kvalitní audio technikou. Je koncipován jen na záznam kvalitního obrazu a hudební podklady se do záznamu posléze ve studiu vmixují.

I přes tento malý handicap je sál pro tyto účely využíván. Zvláštností na tomto sále je velkoplošné kino plátno 4x 5metrů, které vytváří na podiu přední projekci, což umožňuje zajímavý efekt - viz naše video ukázka.

Personální obsazení studia: 2 kameramani, 2 moderátorky / redaktorky, 2 stříhači, 1 studiový technik, 1 vedoucí studia, 1 obchodní zástupce.

Další iniciativy TV Mikroregiony. Pořádá pravidelné meziobecní soutěže POJĎME NA TO! a to červnu a prosinci každého roku. Touto činností a mediálním sponzorstvím vytváří podmínky pro sbližování se obcí regionu. Cenové relace: O 2/3 levněji než v kterémkoliv profesionálním TV zařízení. Nutno upozornit, že možnost přímého nahrávání ze sálu (bez přenosového vozu), žádné studio v naší republice nemá ! Rarita!!!

KONTAKTNÍ ADRESA:

TV studio Sněženka Sedlnice
Sedlnice
742 56 Sedlnice
Česko (CZ)
tel: (+420) 556 712 638
(+420) 605 106 086
TV MIKROREGIONY Sedlnice
TV studio Sněženka Sedlnice

SOUVISEJÍCÍ ODKAZY

UMÍSTĚNÍ

DALŠÍ INFORMACE: http://www.TVmikroregiony.cz

Typ záznamu: TV nebo video studio
AKTUALIZACE: Markéta Mácová org. 56, 08.01.2007 v 12:54 hodin
Kontakt na webmastera osoblazsko@infosystem.cz

Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule