MAPA POLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY

Sportovní den 2015 - O pohár starosty Obce Petřvald

Dne 27 6 2015 se ve sportovním areálu TJ Petřvald na Moravě konal Sportovní den. Již od rána probíhaly turnaje v kopané přípravek a žáků "O Pohár starosty obce Petřvald".
TJ Petřvald na Moravě
Jako každý rok jsme byli svědky usilovného zápolení a velkých sportovních výkonů malých hráčů. Za přípravky zápasilo 5 družstev v pořadí: I. místo - SK Brušperk, II. místo – Slavie Třebovice, III. místo - TJ Petřvald na Moravě „A“, IV. místo – SOKOL Dobrá a V. místo TJ Petřvald „B“.

Za nejlepšího hráče byl vyhlášen Török Matěj – Petřvald „B“, za nejlepšího střelce Buczek Filip - Brušperk, za nejlepšího brankáře Kelner Vítek – Petřvald „A“ a nejmladším hráčem turnaje se stal Horkel Tomáš - Petřvald.

Za mladší žáky zápasila 4 družstva v pořadí: I.místo - SK Brušperk, II. místo TJ Petřvald, III. místo - Sokol Dobrá a IV. místo TJ Jistebník.

Nejlepším hráčem se stala Huvarová Dominika - Petřvald, nejlepším brankářem Radovský Petr - Brušperk a nejlepším střelcem Lyčka Vojtěch - Brušperk.

Předání cen a gratulace hráčům se zúčastnil osobně starosta obce Petřvald pan Václav Kološ a host – fotbalista Martin Lukeš, kteří popřáli dětem další sportovní úspěchy a pěkné prázdniny.

Před vyhodnocením malých fotbalistů byly pro návštěvníky areálu připraveny ukázky připravenosti malých hasičů z Petřvaldu – hašení na cíl.

TJ Petřvald na Moravě děkuje všem účastníků, hráčům, trenérům, pořadatelům, Obci Petřvald, SDH v Petřvaldě a všem lidem, kteří se zasloužili o skvělou atmosféru Sportovního dne.